Opak Ambalaj ve Etiketleme Sanayi Ticaret Ltd. ti.

Dil Seiniz : clock-icon7/24 Hizmetinizdeyiz

logo

   TEKLF N ARAYIN!  +90 (216) 394 10 13

bilgi@opakambalaj.com.tr

Etiketleme

Etiketleme

Etiketleme 

Opak Etiketleme olarak, doru zamanda doru ürünü müterimize iletiyoruz. Gerekli bilgilerle donatlm müteri temsilcilerimizle, müteri memnuniyetini öncelikli gören anlaymzla müterilerimize yaklayoruz. stanbul içerisinde en hzl ekilde datm yapyoruz. Ayrca, kullandmz yazlmlar sayesinde müteri temsilcilerimiz, kendi ekranlarnda siparilerin üretimdeki aamalarn her an takip ederek müterileri bilgilendiriyorlar. Bununla birlikte, yüksek üretim kapasitemiz sayesinde yüksek saydaki sipari adetlerinize olumlu dönü yaparak, her ürün tipinde en hzl üretimi biz yapyoruz. Bir sipariin üretimi tamamlandnda sistemimiz otomatik bir mail ile müterilerimize bu gelimeyi bildirmektedir. Ayn gün içerisinde sipariini müterimize gönderiyoruz. Ayrca, sipari hakknda tüm detaylar içeren bilgi verici stickerlar kullanarak kutulama ve paketleme yapyoruz. Bununla birlikte, fiyat etiketlerinde deiken veri olarak adlandrlan barkod, beden, fiyat gibi bilgileri hazrladmz yazlmlar sayesinde bu bilgileri el demeden ablonlara aktararak montajlar ve çizimler oluturuyoruz. 


Opak Etiketleme Hizmetleri 

Opak Etiketleme olarak tüm temel etiket tiplerini kendi bünyemizde üreterek hizmet veriyoruz. Opak Etiketleme; Türkiye'nin en yüksek kapasiteli etiketçilerinden birisidir. Opak Etiketleme olarak kalitede yüksek standart salayabiliyoruz, sipari temrinlerini kontrol altnda tutabiliyoruz, acil siparileri hzl bir biçimde üretebiliyoruz. Ayrca ürünlerinizin üzerine uygulama iini de lojistik ilemleri öncesi sizin için gerçekletiriyoruz. Müterilerimize satn aldklar ürünlerin i ahlaknn en yüksek olduu kurumlardan birisinde üretildiine dair bir gönül rahatl sunuyoruz. 


Neden Opak Etiketleme'yi Tercih Etmeliyim? 

Opak Etiketleme olarak; neredeyse bütün ithal ürünlerin etiketlenme ilemlerinde müterilerimizin istedikleri deiiklikleri yapabiliyoruz. Etiketleme konusunda uzman bir ekibimiz bulunmaktadr. Uzman ekibimiz, talep edildii takdirde müteriye özel etiketleme ilemleri yapabilmektedir. Ayrca, etiketlerin tasarmndan balamak üzere basm ve ürünlere yerletirilmesi tasarm departmannda çalan ekibimiz ve dier çalanlarmz tarafndan dikkatle ve titizlikle yaplmaktadr.  Opak Etiketleme hakknda bilgi almak istiyorsanz daha önce bizimle çalm referanslarmzdan hizmet kalitemize dair bilgi edinebilirsiniz. stediiniz etiketleme türü ve tasarm hakknda ön sipari vererek bizimle çalabilirsiniz. Etiketleme sektöründeki en kaliteli firmalarn banda gelen Opak Etiketleme ile çaltnz takdirde aldnz hizmetten asla piman olmayacaksnz. Telefon, mail veya iletiim formu üzerinden bizlerle iletiime geçebilirsiniz.