Opak Ambalaj ve Etiketleme Sanayi Ticaret Ltd. ti.

Dil Seiniz : clock-icon7/24 Hizmetinizdeyiz

logo

   TEKLF N ARAYIN!  +90 (216) 394 10 13

bilgi@opakambalaj.com.tr

Depolama Faaliyetleri

Depolama Faaliyetleri

Depolama

Opak Ambalaj ve Etiketleme olarak; depolama alannda müterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Opak Ambalaj ve Etiketleme'de sevkiyata hazrlanan ürünlerin depolanmas, nakliye ilemlerinin maliyetinin en aza indirilmesi ve sevkiyatn kolaylatrlmas amacyla yaplmaktadr. Bununla birlikte, Opak Ambalaj ve Etiketleme tesislerimizde müterilerimiz için özel olarak ürün depolama hizmeti de vermekteyiz. 


Depolama Hizmetlerimiz 

Opak Ambalaj ve Etiketleme olarak; ksa sürede sevk edilecek ürünleriniz için depolama alanlar olutururuz. Bu sayede, bu ürünlerin gönderi ilemlerini datm listesi dorultusunda kendi depolarmzdan yaparz. Opak Ambalaj ve Etiketleme; uzmanlk gerektiren depolama hizmetlerini, profesyonel ekip, ekipman ve tecrübesiyle baarl bir ekilde yürütmektedir. Opak Ambalaj ve Etiketleme depolama alanlarnda, müteri kargolarnn depolanmasnn salad baz avantajlar bulunmaktadr. Bu avantajlardan bahsetmek gerekirse, müterilerimiz geni ve düzenli depolama alanlarmzdan faydalanr. Uzman personelimiz, gerekli tüm ekipmanlar salar. Güvenlik standartlar salanr. Ürünlerin tek bir depodan datm gerçekletirilir, bu sayede deformasyon riski minimuma indirilir. Ayrca, depolama alanlar bulunmayan irketler için ekonomik depolama çözümleri üretilmi olunur. 


Depolama Hizmetinin Opak Ambalaj Tarafndan Gerçekletirilmesinin Salad Avantajlar 

Depolama hizmeti almak için Opak Ambalaj ve Etiketleme olarak bizleri tercih ettiiniz takdirde ana iinize odaklanma ansn yakalarsnz. Envanter seviyesinde düü salarsnz. Ayrca, etkin envanter yönetimi gerçekletirir, bu sayede yüksek dönü hz elde edersiniz. Depo idari yönetim giderleriniz azalr. Bununla birlikte, güvenlik standartlarnz arttrrken riski azaltm olursunuz. Yatrm maliyetlerinden feragat etmi olursunuz. Müteri taleplerinizi, yeni teknolojik gelimeler dorultusunda daha rahat karlama ansna eriirsiniz. Opak Ambalaj ve Etiketleme'nin profesyonel depolama alanlar sayesinde depolama maliyetlerinizi düürebilir, i gücü kayplarnzn etkisini azaltabilir, bu sayede müterilerinize daha hzl ulaabilirsiniz. Sipari toplama, etiketleme, barkodlama, kitapçk koyma, paketleme gibi deer katan hizmetlerimize ek olarak depolama alanndaki kurumsal veya bireysel hizmetlerimizden faydalandnz takdirde birçok avantaja kolaylkla ulam olursunuz. Opak Ambalaj ve Etiketleme'de ürünler, özelliklerine göre en uygun koullarda depolanr. Ürünlerin depoya ilk giriinden sevkiyatna kadar olan tüm süreçte tüm stok yönetimi hizmetleri elektronik ortamda takip edilir. Ayrca, sevkiyatlar müterilerden gelen talepler dorultusunda yaplr.