Opak Ambalaj ve Etiketleme Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Dil Seçiniz : clock-icon7/24 Hizmetinizdeyiz

logo

   TEKLİF İÇİN ARAYIN!  +90 (216) 394 10 13

bilgi@opakambalaj.com.tr

Yardımcı Malzeme Tedariği

Yardımcı Malzeme Tedariği

Yardımcı Malzeme Tedariği

Opak Ambalaj ve Etiketleme olarak müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda onlara istedikleri en, boy, kalınlık, renk, kağıt tipi ve sağlamlıkta koli ve diğer matbaa ürünlerini ve tedariğini yapmaktayız. 


Matbaa, Koli ve Kutu Temini 

Opak Ambalaj ve Etiketleme olarak firmamızın başarısı, birlikte çalıştığı firmalarla ile yıllar boyunca kurduğu güçlü ilişkilerden ve çözüm ortaklığına bağlı işbirliklerinden gelmektedir. Deneyimli ekibimizin pazar bilgisi sayesinde firmamız, faaliyet gösterdiğimiz ana konuların dışındaki talep ve ihtiyaçlarınıza da çözüm sunabilmektedir. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda müşteri kalite standartlarına uygun çeşitli boy, kağıt tipi, ebat, renk ve ölçülerde baskılı veya baskısız koli, kutu, seperatör, stand vb matbaa ürünlerinin tedariğini yapmaktayız. Ayrıca, ambalajlama hizmetlerimizle entegre anahtar teslimi hizmetler sunmaktayız. Bu sayede, müşterilerimizin ürünlerinin gümrükten, zincir mağaza ağındaki en son tüketiciye ulaşana dek devam eden süreçte yaşanabilecek olası gecikmeleri önceden ortadan kaldırıldığı gibi satışa yeni taktik ve vizyonlar sunulmaktadır. Aynı zamanda, tüm bu hizmetlerin entegre bir şekilde yürütülmesi sayesinde demonte olarak nakilleri yapılan stand ve display gibi matbaa ürünlerinin montajı ürün yerleştirilmesi sırasında yapılmaktadır. Bu yöntem sayesinde depolama ve nakliye maliyetleri de oldukça azalmaktadır. 


Kutulama ve Set Yapımı  

Günümüzde firmalar, müşterilerine kendilerini ve ürünlerini tanıtmak için farklı ve etkili reklam çalışmaları yapmaktadır. Promosyon; günümüzdeki en etkin ve kalıcı tanıtım araçları arasında yer almaktadır. Satış koşulları göz önüne alındığında promosyonlu satış her zaman ön plana çıkmaktadır. Örneğin; üç al iki öde gibi kampanyalı ürün satışlarına ait paketler bu kapsama girmektedir. 1+1, 2+1, 3+1 vb olmak üzere karma koli şeklinde üretilen bu paketlemelerde çok çeşitli boyutlara sahip ürünlerin paketlemeleri yapılmaktadır. Firmamız, özel set ve kutu taleplerinde müşterilerimizin vermiş olduğu görselleri çalışmakta olduğu matbaalarda kutu vb üzerine bastırmakta, iç kısımlarını ise ürün özellikleri doğrultusunda seperatör kullanarak hazırlamaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kutu ve set çalışmaları pvc olarak da yapılabilmektedir. Bireysel veya kurumsal olarak matbaa, koli ve kutu hizmeti almak istiyorsanız ilk tercihiniz Opak Ambalaj ve Etiketleme olmalıdır.