Opak Ambalaj ve Etiketleme Sanayi Ticaret Ltd. ti.

Dil Seiniz : clock-icon7/24 Hizmetinizdeyiz

logo

   TEKLF N ARAYIN!  +90 (216) 394 10 13

bilgi@opakambalaj.com.tr

Lojistik

Lojistik

Lojistik

Opak Ambalaj ve Etiketleme olarak; lojistik konusunda kendimize çok güveniyor ve lojistiin bizim iimiz olduunu iddia ediyoruz. Lojistik; hizmet veya ürünlerin üretim bandndan nihai tüketiciye ulatrlana kadar geçen süreçteki operasyonlarn bütününe verilen isimdir. Günümüzde, lojistik sadece nakliye olarak alglansa da lojistik nakliyeye ek olarak malzemelerin toplanmasndan balayarak ilenmesine, paketlenmesine, etiketlenmesine, stok yönetimi, iç ve d datmna kadar birçok süreci kapsamaktadr. Bu açdan düünüldüünde, lojistik bir sistem içerisinde gerçekletirilmekte olup tüm bu süreçler birbiriyle ilikilidir. Lojistik operasyonlarnn eksiksiz olarak devam edebilmesi için tüm bu süreçlerin aksamadan ilerlemesi gerekir. Opak Ambalaj ve Etiketleme olarak; sistem bütünlüünü salayp kusursuz hizmet vermeyi amaçlyoruz. Nakliyat operasyonlarnda ilerin aksamadan devam edebilmesi için ekibin iinde uzman kiilerden olumas gerekir. Opak Ambalaj ve Etiketleme olarak; depo yönetimi konusunda deneyimli personelimiz bulunmakla beraber palet bozma ve konsolidasyon gibi konularda da tecrübeliyiz. Ayrca, operasyonun her sürecinde müterilerimizi doru bilgilendirmekteyiz. 


Opak Ambalaj ve Etiketleme'nin Lojistik Hizmetleri 

Opak Ambalaj ve Etiketleme olarak; lojistik faaliyetlerimizi müteri temeline dayandrmaktayz. htiyaca uygun olan çözümler gerçekletirmekteyiz. Çünkü, bir lojistik firmasnn verdii hizmette kalite çok önemlidir. Müterilerimize verdiimiz hizmetin kalitesini ve esnekliini göz önüne alarak maliyetleri dengeli tutmaya çalrz, müteri için en kaliteli hizmeti en uygun maliyetle vermeyi hedefleriz. Verdiimiz hizmetler, birbiriyle grift haline gelmi bir süreci anmsatr, süreçler arasnda sürekli bir bilgi transferi vardr. Bu sayede, birden çok i süreci tek bir altyap ile yaplabilir hale gelir. 


Lojistikte Amaç

Lojistik sektöründe amaç, firmann varln devam ettirebilmesi açsndan organizasyonu kalite, zaman, fiyat ve hizmet gibi önemli pazar deikenlerine kar dayankl hale getirmektir. Lojistik; modern anlamda düünüldüünde pazar, ak ve zaman yönelimli olarak düünülmelidir. Bununla birlikte, hedef pazar, imalat operasyonlarn, tedarik süreçlerini ve datm kanallarn rekabet avantaj yaratacak ve devam ettirecek biçimde balantl hale getirmek alt hedefler arasnda yer almaktadr. Lojistik sayesinde satlarn arttrlmas, hizmet seviyesinin iyiletirilmesi ve verimliliin arttrlmas da hedeflenir. Ak yönetimi, lojistikteki en önemli süreçtir.